Archiwizacja nagrań z wesela

Przejdź do treści

Archiwizacja nagrań z wesela

Samochód do Ślubu
5 Styczeń 2022
Tags: archiwizacjanagrańwesele
Przegrywanie VHS na DVD
Jeżeli nasz film weselny znajduje się na kasecie VHS warto wykonać jego kopię cyfrową. Niektóre z kaset mają już ponad 30 lat i nie zawsze są przechowywane we właściwych warunkach. Dodatkowym zagrożeniem dla tych nośników analogowych jest pleśń, która osadza się na powierzchni taśmy niszcząc nośnik. Pamiętaj, żeby przegrywanie kasert VHS wykonać u profesjonalistów.
obraz 1

Usługę archiwizacji wykonaj u profesjonalistów
Wesele jest to wydażenie zazwyczaj raz w życiu. Warto taki film uwiecznić w profesjonalnej firmie, żeby nie stracić na jakości. Polecamy usługi Digital- przegrywanie VHS na DVD. Nowy film, będzie w postaci popularnego pliku, który w łatwy sposób można udostępniać rodzinie i znajomym. Nie będzie również problemów z jego edycją w prostych programach do obróbki filmów.
obraz 3
Przegrywanie filmów 8 mm
Ten rodzaj filmów jest szczególnie cenny dla jego posiadaczy. Nagrania rodzinne z tych taśm często mają ponad 60 lat. Zazwyczaj na takiej taśmie może być tylko kilka ujęć z wesela. Przeciętna długość filmu z takiej taśmy to od 5 do 20 minut w dodatku bez dźwięku. Mimo wszystko warto zarchiwizować taką pamiątkę.
obraz 2
Gdzie przegrać filmy 8 mm?
W zasadzie dużego wyboru nie mamy w przeciwieństwie do kaset VHS. Przegrywaniem tych filmów zajmuje się jedynie kilka firm w Polsce. Warto odwiedzić witrynę firmy Digital Przegrywanie filmów 8 mm. Można tam znaleźć wiele wskazówek dotyczących archiwizacji tych filmów.


Wróć do spisu treści